Whispbar - Cykell

Nosiče bicyklov na ťažné zariadenie Whispbar - Cykell patria momentálne k špičke v danom segmente. Nosiče sa vyznačujú mimoriadne praktickým a jednoduchý upínacím systémom. Tzv. „Just Click" je revolučný systém upnutia. Nosič nemá žiadnu páku, aretačnú skrutku, poistné matice, doťahovanie systémy. Nosič sa jednoducho nasadí na guľu ťažného zariadenia, automaticky sa odistí vertikálny rám nosiča a potlačením nadol sa nosič automaticky vystretí. Samoaretačný mechanizmus sa automaticky prispôsobí každému priemeru gule ťažného zariadenia . Nosiče bicyklov Cykell sú pre štáty Beneluxu predávané pod značkou Cykell, pre SK a CZ trh sú to nosiče označené ako Whispbar WB T2 s kapacitou 2 bicykle (Cykell T21) a nosič Whispbar WB T3 s kapacitou 3 bicykle (Cykell T31).

 

 cykell T2           

    just-click

bezpečnosť

Unikátny nosič bicyklov na ťažné zariadenie "Just click". Revolučný systém montáže nosiča bez použitia náradia. Stačí len nasadiť, sklopiť a je pripravený slúžiť - proste iba "klik".Vďaka bezpečnostným prvkom  máte istotu správneho upnutia. Bezpečný a jednoduchý proste Cykell.

 

    rozšírenie

 

 Vďaka jeho mimoriadnej tuhosti a kvalitnému spracovaniu je možné oba modely rozšíriť o ďalší bicykel. Nosič Cykell je vhodný aj pre transport elektrobicyklov. Vďaka praktickej nakladacej rampe je naloženie bicyklov mimoriadne jednoduché a bez námahy.

 

Nosič Cykell je držiteľom ocenenia za najinovatívnejší produkt.

awards

 info@cykell.sk                             Tel.č.: +421 948 062 815

cykell

rukovete

cykell technické informácie

Nosiče si môžete on-line zakúpiť v sekcií:  Produkty Whispbar WB - Cykell

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info