Uebler

Uebler - nemecký špecialista

Uebler - nemecký špecialista

uebler

Nosiče bicyklov Uebler patria jednoznačne k špičke v segmente nosičov bicyklov na ťažné zariadenie. K faktu, že ide o popredného producenta prispieva aj to, že tieto nosiče sú priamo chválené pre prémiové značky ako originálne príslušenstvo. (BMW, Mercedes, Kia, Mitsubishi, Opel, Seat, Škoda, Volkswagen). Navyše model Uebler X21 je víťazom celoeurópskeho testu nosičov bicyklov na ťažné zariadenie.


Ale postupne. Nosiče Uebler sa vyrábajú v troch modelových radoch.

nosice uebler

 

Líšia sa prevedením, skladnosťou, možnosťou rozšírenia, rozdielnou váhou jednotlivých modelov. Modely P22 S a P32 S majú pevnú šírku horizontálneho rámu. Upnutie je rýchloupínací pákový systém. Celého modelového radu sú iba modely Px pomocou adaptéru rozšíriteľné na vačšiu kapacitu (vždy len o jeden bicykel)

Modelová Rada Fx, má úzky horizontálny rám, samostatne vyklápateľné plastové držiaky kolies. Tento model má upínací systém vysadený pomerne vysoko, tým pádom v konečnom dôsledku je nosič nižšie ako pri modelových radoch X, a P. Táto modelová skupina je s kapacitou až 4 bicykle. Dôležité je však podotknúť, pri transporte 4 bicyklov je nutné použiť upínacie gurtne, ktoré sa umiestňujú na vertikálny rám a karosériu piatych dverí na vozidle.

Najvyššou modelovou radou sú nosiče Uebler X21 a Uebler X31. Sú zložiteľné do mimoriadne kompaktných rozmerov (X21 – 63x23x64cm)

skladateľnosť uebler

 

Majú výsuvné svetlá, čo umožňuje transport vačších bicyklov, aby rozdiel medzi krajom kolesa a osou brzdovéh svetla nepresiahol 45cm. 

svetlá uebler

Zaujímavo je zasadený rýchloupínací systém. Ako bolo aj spomenuté, model X21 sa stal víťazom európskeho porovnávacie testu nosičov bicyklov na ťažné zariadenie s kapacitou 2 bicykle, tesne predbehol belgický Cykell.

 

Nosiče si môžete on-line zakúpiť v sekcií: Produkty Uebler 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info