BuzzCruiser

 

buzz

Nosiče biyklov na ťažné zariadenie od Anglického producenta – Buzz Rack v segmente strednej a nižšej strednej triedy nosičov bicyklov na ťažné zariadenie. Výrobca má v portfóliu dve  medolové rady:

1. Buzz Rack Cruiuser s kapacitou dva, tri, a štyri bicykle.

Buzz Rack Cruiser 2         Buzz Rack Cruiser 3         Buzz Rack Cruiser Quatro

buzz   buzzquatro

Táto línia nosičov sa vyznačuje jednoduchým, ale spoľahlivým upínacím systémom. Jedná sa o šraubovací mechanizmus, ktorý vťahuje do kónusovej objímky 4 hliníkové prvky, ktoré obopnú guľu ťažného zariadenia. Objímka je navyše aretačnou skrutkou nastaviteľná vzhľadom na rôzne priemery gule.

upnutie

 

Jednotlivé bicykle sú samostatne uzamykateľné na ráme bicykla. Čo sa musí uznať, je v prípade nosiča Quatro, systém dvoch vertikálnych rámov, to výrazne uľahčuje upnutie, pretože každý bicykel má ramienko rovnakej dĺžky z každej strany, a teda odpadá „kalkulovanie" ktorý bicykel naložiť v akom poradí.

buzz rack

 

 

Ako vyššiu modelovú radu má v ponuke Buzz Rack modely:


                                                        Buzz Rack Spark 2                           Buzz Rack  Spark 3

spark 2              spark 3

Najmarkantnejší rozdiel je v upínacom systéme. V tomto prípade sa jedná o rýchloupínací pákový systém s aretačnou skrutkou a uzamykaním. Je mimoriadne pevný a praktický.

upnutie

Ďalším rozdielom sú svetlá, kde oproti modelom Cruiser majú spiatočku a svetlo do hmly. Malým vylepšením sú aj ramienka ktoré upínajú koleso bicykla. Nie sú látková, ale plastové s klipsňou.
Žiaľ neexistuje rozšírenie kapacity na 4 bicykle.

 

Zaujímavým modelom je aj osobitná kategória - Buzz Rack Scorpion

Scorpion

Upínací systém je totožný s modelmi Cruiser - skrutkové. Má vertikálny rám v strede medzi bicyklami. Jendnoznačnou výhodu a praktickou vlastnosťou je jeho skladateľnosť do kompaktných rozmerov. 

buzz scorpion

Nosič je vhdoný aj pre transport elektrobicyklov.

 

 

Nosiče si môžete on-line zakúpiť v sekcií: Produkty Buzz Cruiser

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info